Znova cítim lásku

V roku 2021 som neotužovala. Vyzliecť sa a vkráčať do ľadovej vody je pre mňa rovnako ťažké, ako odhaliť sa v zraniteľnosti. Do roku 2022 vstupujem otužená zdieľaním svojho osobného príbehu. Je o večnom hľadaní seba a obnovovaní vnútornej sily.

Čítajte viac
O presunutej posteli

Často niečo chcem a sama si to scenzurujem. Chcem príliš. To sa nehodí. Nezaslúžim si. Ani to neskúsim a už "viem" výsledok. Rozhodla som sa, že to idem skúšať.

Čítajte viac
Tamara, ktorá si píše denník cez dve desaťročia

Tamara si do denníkov okrem zážitkov ukladá informácie o umývaní okien. Píše rada a cíti sa pritom, ako keď sa maliarovi podarí na plátne zvečniť malý výsek reality v istej chvíli. Možno píše preto, aby pre svoje deti zanechala po sebe stopu. A možno nie.

Čítajte viac
Tri kopy strachu

Šialene sa bojím na okraji skaly. Vlastne sa bojím na akomkoľvek okraji, ktorý pokračuje doprázdna. Po jednom okraji som sa prešla, lebo som si to sľúbila. A stretla som medveďa. Z tohto výletu mám len mizerné rozmazané fotky, ale veľmi ostré spomienky.

Čítajte viac
Priveľa cukrovej vaty je vata

Niekedy mám pocit, že sa nedarí len mne. Len ja som frustrovaná, nevyspatá, nervózna. Najhoršie je to, keď mám deň blbec. O to viac sa mi zdá, že druhá strana je celý deň "cukrovú vatu". Ibaže život, nie sú instagramy, milá Jana...

Čítajte viac
Hod kriketkou

Aj ty máš spomienku, ktorá ti ešte dnes spôsobuje hanbu? Ja som si jednu takú spomienku vrátila do života a sledujem, ako sa pomaly rozpúšťa.

Čítajte viac