TU V PREDAJI

Duša na mieste

terapeutický denník pre ženy

Rok 2020 mi dal zabrať. Cítila som, že sa mi od základu rozsypala pôda pod nohami. Nevedela som, čo s tým, kde začať. Veľa som si písala, aby sa mi uľavilo. Na papieri sa mi zdalo, že zrazu jasnejšie vidím, čo prežívam a potrebujem. 

Oslovila som psychoterapeutku Elišku Remešovú, aby mi pomohla pýtať sa hojivé otázky a spolu sme vytvorili denník Duša na mieste. Priestor pre telo, emócie, myseľ a dušu, aby vyrozprávali svoj príbeh. Moju skúsenosť otlačenú na stránkach Denníka posielam ďalej vo viere, že nie som sama. Možno si "čierne na bielom" aj vy ľahšie porozumiete.  

V prvej tretine vás zošit sprevádza vlastnými pocitmi a prežitkami pomocou otázok, ilustrácií a cvičení. Prevažnú časť denníka tvoria voľné listy. Tie patria vašim vlastným myšlienkam či túžbe si svoje témy z úvodných kapitol rozpracovať hlbšie. V závere sme pre vás vybrali zaujímavé knihy pre ďalšie bádanie a sebaojavovanie.

OBJEDNÁVKA
Denník si môžete objednať v slovenčine/v češtine. Cena je 21 eur/545 Kč + poštovné.

Po spracovaní objednávky vám na mail pošleme platobné údaje a upresníme detaily doručenia.

Foto freepeople.com

V čom sa líši denník Duša na mieste od bežných diárov?
  • nemá pevné datovanie, môžeš si ho začať písať v ľubovoľnú časť roka, bez tlaku, ak dlhší čas písanie vynecháš
  • obsahuje terapeutickú pasáž otázok, ktorá ti pomôže lepšie si rozumieť, napojiť sa na seba a rozpísať sa
  • obsahuje návod, ako si z písania denníka urobiť príjemný dlhodobý návyk
  • je dizajnový pre ženskú dušu: púdrová farba, príjemný povrch, jemné líniové ilustrácie a kvalitný značkový papier Munken
  • vyrobený v Česko-Slovensku 
Denník Duša na mieste sa zmestí do kabelky (A5), aby ti robil spoločnosť tam, kde ho budeš potrebovať.
Veríme, že časom sa z neho stane priateľ, s ktorým sa stretávaš pri rannej káve či večernom rozjímaní nad ušlým dňom.


O denníku napísali

Soňa Borušovičová

editorka denníka Duša na mieste

Normálne som mala chuť si sadnúť a začať vypĺňať tie otázky, pekne pomaly, plniacim perom, začať si odpovedať, čo moje telo, myseľ, duša potrebuje. Myslím, že to funguje a bude to veľmi užitočná pomôcka pre mnohé ženy, aby spomalili, upriamili svoju pozornosť na seba a svoje potreby. Už teraz sa teším na môj denník.

Zuzana Demjanová

zákazníčka

Dlhé roky sa snažím si písať denník. Nejde mi to. Nemám rada prázdne strany. Musím povedať, že na začiatku som bola zaskočená a stretla som sa so svojím ja v inej forme. Dlhodobo chodím na terapie, ale toto je dosť aktívne a viac pod kožu. Oceňujem tento stret s mojou dušou. Denník je veľmi profesionálny a citlivo zostavený. Pomaly sa rozpisujem, keď nepíšem myslím na neho a jeho myšlienky. Pomáha mi sa v súčasnej stresujúcej dobe uzemňovať sa a užívať si prítomnosť.

 
Júlia Šimeková

psychologička

Dnes som držala Dušu na mieste v rukách.. prečítala som si len úvod a už sa mi tisli slzy do očí. Je krásna, mäkkučká a má jemnunkú farbu.

Dominika Neprašová

psychologička a zákazníčka

Duša na mieste je niečo, na čo som dlho čakala. Je to skvelý denník, zápisník, priestor na myšlienky a pocity. Som rada, že je na našom trhu niečo tak vzácne a dôležité a priala by som si, aby si našiel cestu k mnohým ľuďom.