Duša na papierisú tvorivé 
sebapoznávacie workshopy pre ženy. Formou písania a tvorby na nich hľadáme, čo pre seba potrebujeme. Otáčame pozornosť dovnútra a na chvíľu vypíname, čo sa deje v rýchlom svete tam vonku.

Čím žijem ja?

Točím sa v únave?
Nevidím, kde si s blízkymi nerozumiem?
Karhám sa za chyby?

Čím žijem? Viem s tým niečo robiť?

Cesta sebapoznanie je farbistá. Neraz sa dotýkame boľavých miest. Duša na papieri je formát, kde vnášame do sebapoznania aj kvality ako zvedavosť, ľahkosť, podporu a radosť z tvorby.


* Nežná pripomienka: workshopy nie sú náhradou terapie. Ak niečo naozaj bolí, vyžaduje si to odborné sprevádzanie.

Program workshopu


Písanie

Na workshope čítam otázky na vopred dohodnutú tému, vy si píšete. Písanie je silné v tom, že z nás ťahá von informácie, ktoré nevnímame. Skús to. Nasvieti, čo je v súčasnosti pre teba dôležité a pomôže ti vidieť možnosti, ktoré máš.

Tvorba

Čmáranie, lepenie, lisovanie kvetov, meditácia, rýmovanie. Tvorba nám prináša ľahkosť, zábavu a uvoľnenie. Posilňuje náš tvorivý potenciál a zbiera v nás energiu na náročnejšie situácie, ktorým v každodennosti čelíme.

Zdieľanie

Komunita žien má podporný účinok. Opakovane zažívam, že v samote sa s naším prežívaním cítime ako mimozemšťania. Ibaže sme v mnohom tak podobné. Čo nám prináša tento zážitok?
Sme v poriadku. Zažívame pocit blízkosti, porozumenia a dostatočnosti.

Workshop je tvoj priestor. Sama si ho vyplníš tak, ako to cítiš.
Potrebuješ mlčať?
Písať ako žhavá?
Tvorivo sa vyžiť?

Podeliť sa?

Tak bude. Teším sa na zoznámenie!

" Ďakujem za príjemne strávený čas v ženskom kruhu. Rozhodne to rob ďalej. V tomto svete treba viac chvíľ s perom a sebou samou."

Barbora, účastníčka workshopu

Informuj ma o najbližšom termíne